Mladí hasiči v Dlouhoňovicích

Novodobá historie Dlouhoňovických mladých hasičů se začala psát roku 2013.  Během uplynulých let, je zatím největším úspěchem celkové druhé místo v lize požárních útoků Orlicko-ústecké ligy mladých hasičů z roku 2016, které se zúčastňujeme již pravidelně.

Za naše úspěchy stojí pravidelné PÁTEČNÍ tréninky, které se konají v létě na fotbalovém hřišti a přes zimní období nám slouží tělocvična v Dlouhoňovicích.

Sezóna 2019

V letošním roce naši se nejmladší závodníci zúčastňují závodů Orlicko-Ústecké Ligy Mladých hasičů v požárním útoku. Na tuto sezónu jsme poprvé složily družstva ve dvou kategorií - starší i mladší žáci.

Průběžná tabulka 2019

Orlicko-ústecké ligy mladých hasičů

Závody 2019

Nábor

Mladých hasičů

Sezóna 2018

Orlickoústecká liga mladých hasičů byla posledním závodem 8.9.2018 v Letohradě zakončena. Družstvo "A" celou sezónu figurovali na hranici první desítky ze 34. družstev. V posledním kole sezóny se bohužel dařilo lépe soupeřům a naše "Áčko" skončilo na osmé pozici, což naše děti posunulo na celkové 11. místo. Což je ze 34 družstev opravdu úžasný výsledek! Tým "B" se celkově umístil na celkovém 23. místě. Tímto děkujeme nejmladším hasičům za skvělou reprezentaci sboru a obce a přejeme jim mnoho úspěchů v dalších sezonách. Letošní sezona byla pro pět našich závodníků poslední v kategorii mladších žáků a příští rok je čeká sezona za starší žáky.